Çaldıran Ovası Nerede Nasıl Gidilir, Çaldıran Ovası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Van  » Çaldıran Ovası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Çaldıran Ovası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çaldıran Ovası Haritası

Çaldıran Ovası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Çaldıran Ovası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Çaldıran Ovası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Çaldıran Ovası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çaldıran Ovası Haritası" sayfasındasınız. Çaldıran Ovası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çaldıran Ovası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çaldıran Ovası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çaldıran Ovası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çaldıran Ovası Van şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Çaldıran Ovası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 7' 60¨ N Boylam: 44° 0' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çaldıran Ovası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.1333 Boylam: 44 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çaldıran Ovası haritası, Çaldıran Ovası uydu görüntüleri, Çaldıran Ovası karayolları haritası, google maps Çaldıran Ovası, Çaldıran Ovası arazi haritası, Çaldıran Ovası sokak haritası, google earth Çaldıran Ovası, Çaldıran Ovası üç boyutlu görüntüsü, Çaldıran Ovası 3d görüntüleri ve Çaldıran Ovası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Çaldıran Ovası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çaldıran Ovası0.00 Km
Yağlı Dere3.42 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı