Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

BULGARİSTAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Atatürk Bulvarı, No : 124, Kavaklıdere / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 467 20 71, 427 51 42
Faks: (312) 467 25 74 - 468 69 56

Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bulgaristan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı