Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

BOLİVARCI VENEZUELA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Hilal Mahallesi, Hollanda Caddesi, 696. Sokak No.20/A, 06550, Yıldız, Çankaya ? Ankara , Türkiye

Telefon: 441 21 45 ? 441 21 49, 441 21 62
Faks: 440 67 55

Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bolivarcı Venezuela Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı