Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği Haritası

BİRLEŞİK MEKSİKA DEVLETLERİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kırkpınar Sok., No:18/6, Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 442 30 33 , 442 23 82 , 442 25 07
Faks: (312) 442 02 21

Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBirleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Birleşik Meksika Devletleri Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı