Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği Haritası

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Turan Güneş Bulvarı, İlkbahar Mah., Galip Erdem Cad., 613. Sk. ,No: 13 ,Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 490 14 14 ? 490 14 68
Faks: (312) 491 23 33

Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBirleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı