Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

BENİN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Turan Güneş Bulvarı , Galip Erdem Cad.,608. Sok.,No: 7 Oran,Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 490 90 43 , 490 08 15
Faks: (312) 490 31 80

Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBenin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Benin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı