Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

BANGLADEŞ HALK CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Birlik Mahallesi ,391. Cadde , No:16, 06610, Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 495 27 19 - 20
Faks: (312) 495 27 44

Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıBangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bangladeş Halk Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı