Bafra Burnu Nerede Nasıl Gidilir, Bafra Burnu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Samsun  » Bafra Burnu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Bafra Burnu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Bafra Burnu Haritası

Bafra Burnu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Bafra Burnu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Bafra Burnu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Bafra Burnu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Bafra Burnu Haritası" sayfasındasınız. Bafra Burnu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bafra Burnu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bafra Burnu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bafra Burnu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bafra Burnu Samsun şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bafra Burnu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 43' 59¨ N Boylam: 35° 57' 51¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Bafra Burnu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.7331 Boylam: 35.9642 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Bafra Burnu haritası, Bafra Burnu uydu görüntüleri, Bafra Burnu karayolları haritası, google maps Bafra Burnu, Bafra Burnu arazi haritası, Bafra Burnu sokak haritası, google earth Bafra Burnu, Bafra Burnu üç boyutlu görüntüsü, Bafra Burnu 3d görüntüleri ve Bafra Burnu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Bafra Burnu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Bafra Burnu0.00 Km
Tuzlu Göl3.49 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı