Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

AZERBAYCAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Diplomatik Site, Bakü Sok. , No:1, 06450 ,Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 16 81-82-83
Faks: (312) 492 04 30

Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAzerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Azerbaycan Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı