Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

AVUSTURYA CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Atatürk Bulvarı, No: 189, 06680 ,P.K. 131, 06661 , Kavaklıdere-Küçükesat / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 405 51 90
Faks: (312) 418 94 54

Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAvusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avusturya Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı