Avustralya Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Avustralya Büyükelçiliği Haritası

AVUSTRALYA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Uğur Mumcu Caddesi , MNG Binası ,No:88 ,Kat:7, 06700 G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 459 95 00
Faks: (312) 446 48 27

Avustralya Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Avustralya Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAvustralya Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Avustralya Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Avustralya Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Avustralya Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Avustralya Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Avustralya Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı