Angola Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Angola Büyükelçiliği Haritası

ANGOLA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kennedy cad.,No: 155/1-2-3 ,G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 428 27 70-71-74
Faks: (312) 428 27 72

Angola Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Angola Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAngola Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Angola Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Angola Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Angola Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Angola Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Angola Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı