Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Haritası

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Atatürk Bulvarı , No: 110 , Kavaklıdere / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 455 55 55, 467 00 19
Faks: (312) 466 56 84

Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAmerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı