Amasra Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Amasra Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Bartın  » Amasra Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Amasra Kalesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Amasra Kalesi Haritası

Amasra Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Amasra Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Amasra Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Amasra Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amasra Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Amasra Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amasra Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amasra Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amasra Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Amasra Kalesi Bartın şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Amasra Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 44' 51¨ N Boylam: 32° 23' 9¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Amasra Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.7476 Boylam: 32.3858 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Amasra Kalesi haritası, Amasra Kalesi uydu görüntüleri, Amasra Kalesi karayolları haritası, google maps Amasra Kalesi, Amasra Kalesi arazi haritası, Amasra Kalesi sokak haritası, google earth Amasra Kalesi, Amasra Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Amasra Kalesi 3d görüntüleri ve Amasra Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Amasra Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Amasra Kalesi0.00 Km
Amasra Küçük Limanı0.08 Km
Amasra Büyük Limanı0.14 Km
Amasra Sahili0.17 Km
Amasra Marina0.20 Km
Amasra Müzesi0.20 Km
Amasra Kalesi0.27 Km
Taş İskele0.27 Km
İskele Marina0.34 Km
Amasra Limanı0.35 Km
Dalgakıran Mendirek0.45 Km
Tarlaağzı Limanı4.04 Km
Tarlaağzı Balıkçı Barınağı4.88 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı