Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Atatürk Bulvarı., 114, 06690 ,Kavaklıdere / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 455 51 00
Faks: (312) 455 53 37

Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıAlmanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Almanya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı