Kıble Yönü Bulma, Pusula ile Kıble Yönü Bulucu, Kabe Yönüm Nedir Öğrenme

Nasıl kullanılır: Aşağıdaki arama alanına adres, ilçe, kasaba veya şehir adını girerek Ara butonuna tıklayınız. Harita üzerinde kıble yönü kırmızı bir çizgi ile gösterilecektir. Ayrıca harita üzerinde direkt eviniz, iş yeriniz yada bulunduğunuz yeri seçerek de kıble yönünü öğrenebilirsiniz. Böylece kıble ne tarafta olur sorusuna cevabınızı uydu haritası yardımıyla kolayca bulabilir ve namazınızı kıbleye doğru kılabilirsiniz. Kıble yönü bulma aracını mevcut camilerin kıble yönlerini doğrulamak için de kullanabilirsiniz.
Türkiye Şehirleri Kıble Yönleri | Dünya Ülkeleri Kıble Yönleri

Kıble Yönü Arama ve Sorgulama, Kıble Açısı Bulma, Kıbleyi Haritadan Bulmak, Dünya Kıble Haritası


Bağlantıyı paylaşmak için tıklayın.


Enlem :      Boylam : 
Yön
 
Kuş Uçuşu Uzaklık :  

Bu sayfa ile Kıble yönünü google harita servisi yardımıyla kolayca tesbit edebilir ve görsel olarak harita üzerinde görebilirsiniz. Harita üzerindeki Yeşil İşaret bulunduğunuz yeri gösterir. Bulunduğunuz yer doğru değil ise sürükleme ile tam olarak olduğunuz yeri işaretleyebilirsiniz. Kırmızı çizgi ise Kıble yönünü gösterir, Çizginin sonu Kâbe'yi işaret etmektedir. Yeşil İşaret bulunduğunnuz yerde olmayabilir, bu durumda fareniz ile Yeşil İşareti tutup haritada konumunu bulunduğunuz yere (evinize / işyerinize vb.) getirebilirsiniz. Ayrıca arama bölümüne adres yazıp Bul butonuna basarak adrese gidebilirsiniz. Kıble yönü ve Kıble açısı işaretin bulunduğu konuma göre kendiliğinden güncellenecektir.

Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı