Sukar Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri

 1987 yılında ısı, su, ses, yalıtım ürünleri tedarikçi ve uygulayıcısı olarak kurulan Sukar, 1998 yılından bugüne tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe süzgeçleri ve kanal ızgaraları kon
  Firma Adı :  Sukar Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri
  Sektör :  Yapı Dekorları
  Logo :  
Adres :  İnönü Mahallesi İnönü Caddesi Boran Sokak No:2 Sarıgazi/Sancaktepe/İstanbul
  Semt :  Sarıgazi
  İlçe :  Sancaktepe
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  2163178686
Faks :  2163176032
Web Sitesi :   http://www.sukar.com.tr
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Sukar Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri
1987 yılında ısı, su, ses, yalıtım ürünleri tedarikçi ve uygulayıcısı olarak kurulan Sukar, 1998 yılından bugüne tesisat ve yalıtım uyumlu, ıslak zemin, teras, bahçe süzgeçleri ve kanal ızgaraları konusuna odaklanan bir üretici firma olarak çalışıyor.

En büyük projelerin birinci tercihi
Yapılarda çatıdan zemine, bahçeden yollara kadar drenaj gerektiren her alandaki ihtiyaca; tesisat malzemelerine ve su yalıtımına uyumlu 200'ün üzerindeki süzgeç ve ızgara modeliyle cevap veren Sukar, kalite belgeli üretimiyle büyük projelerin birinci tercihi...

Geniş ürün portföyü
Türkiye'ye özgü ihtiyaçlarla, uluslararası standartları bir araya getirerek geliştirdiği ürünlerini en büyük fayda-maliyet avantajıyla, tesisat ve yalıtım uygulamacılarına sunan Sukar, aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerini her gün daha da mükemmelleştiriyor, ürün portföyünü genişletiyor. Sukar, bu çalışmaları sayesinde yapı sektörüne halen bu alandaki en geniş ürün yelpazesini sunuyor.

Teknik destek
Teras, ıslak zemin ve bahçe dekorasyonunun en önemli parçaları olan ve tesisat kalitesinin tüketici gözünde fark edilebilir hale gelmesini sağlayan yalıtım süzgeçlerinin Türkiye'deki ilk ve en büyük üreticisi olan Sukar, tesisat, yalıtım ve dekorasyon firmalarına danışmanlık ve ürün geliştirme desteği de veriyor.

  İlgi Alanları :  süzgeç | yalıtım | izolasyon | drenaj | inşaat | yapı malzemesi | dekorasyon | sukar |


Sponsor Reklamları

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı