Özel Akhisar Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu

 Erkek Öğrenci Yurdu
  Firma Adı :  Özel Akhisar Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurdu
  Sektör :  Yurtlar
  Logo :  
Adres :  Paşa Mahallesi 126. Sokak No: 10 AKHİSAR / MANİSA
  Semt :  MERKEZ
  İlçe :  Akhisar
  İl / Şehir :  Manisa
Telefon :  02364132353
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.akhisarogrenciyurdu.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

İster yatak odalarınızda , isterseniz özel etüd odalarında çalışma fırsatı. 1,2, 3, 4, 5 kişilik geniş, ferah ve huzur dolu odalar....

Çağımızın vazgeçilmez bir gereksinimi olan internet artık uzağınızda olmayacak. Ücretsiz olarak kendi odalarınızda dünya ile bağlantı kurup bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz
Sağlıklı hayat için temiz bir ortam. Kadrolu elemanlarımız tarafından günlük olarak yapılan tuvalet ve banyo temizliği ile yurdun her köşesi yaşanılabilir bir mekan halini alıyor.
Kalorifer ısıtmalı odalarımız 24 saat sıcak olmakla beraber sıcak su ısıtma sistemimizle her an ihtiyacınıza hazır bir vaziyette aralıksız olarak hizmetinizde.

Yurdumuz Manisa'nın gözde ilçesi Akhisar'da Sosyal imkanları bol nezih bir mevkidedir. Bütün ulaşım araçlarına yakın mesafededir. Yaygın ulaşım araçları ile Üniversite ve okullara Maksimum 15 dakika mesafededir. Yurtta konaklayacak arkadaşlar isterlerse yemekli yazılıp lokantamızdan ücretsiz istifade edebilirler.

VİZYON
Akhisar Öğrenci Yurdu 2016 yılında Manisa - Akhisarda hizmete girmiş olup, Akhisar da sektöründe lider olmaya adaydır. Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görmekteyiz ve öğrencilerimize daha da yakışır butik otel kalitesinde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

MİSYON
İşletmemizin genel felsefesi kendini geleceğe hazırlayan öğrencilerimize aile sıcaklığına yakın bir ortamda hizmet vermek ve gelişen dünya konjektüründe kendilerine yer bulabilmeleri için gerekli eğitimi sağlamakta yardımcı olmaktır. Gelecekte olmak istediğimiz yer şuanda verdiğimiz hizmet kalitemizi dünya standartlarına uygun hale getirmektir. Toplumda kabul edilmiş imajımızı hep taze tutmak esas amacımızdır. Bununla birlikte öğrencilerimize yüzümüzü sürekli yenileyerek onların yaşam kalite değerini arttırmak şirket kalite anlayışımızdır. Bunların hepsini buluşturmuş olan şirketimiz gerek teknoloji gerekse hizmet kalitesiyle yeni konseptler hazırlamayı amaçlamaktadır. Yaptığımız hizmetlerin hiçbir zaman yeterli olmadığını düşünüp geleceğimiz olan çocuklarımıza yeni ufuklar açabilmeyi kendimize borç bilmektediyiz.

  İlgi Alanları :  akhisar | Akhisar Yurt | Akhisar Özel Öğrenci Yurtları | akhisar | özel yurt | celal bayar üniverstesi | meslek yüksek okulu | pansiyon apart |


Sponsor Reklamları

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı