Nişantaşı Estetik Diş Klinik

 Nişantaşı Estetik Diş Klinik Merkezi - Zirkonyum Diş Kaplama Merkezi
  Firma Adı :  Nişantaşı Estetik Diş Klinik
  Sektör :  Ağız Diş Polikliniği
  Logo :  
Adres :  Halaskargazi Mah. Süleyman Nazif Sk. No:13 Park Apartmanı Nişantaşı, Şişli, İstanbul
  Semt :  Nişantaşı
  İlçe :  Şişli
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  0542 440 1612
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.estetikdisklinik.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Nişantaşı Estetik Diş Tedavi Merkezi uzman kadrosu ve yılların verdiği deneyimi ile sizin yanınızda. Günümüzde ağız ve diş sağlığının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ağız ve diş sağlığı vücudumuzun diğer bölgeleri kadar hassas ve uzman tedavi gerektiren bölümlerindendir. Tedavi edilmediği sürece biyolojik ve sosyolojik olarak hayatı etkileyebilir. Ağız ve diş sağlığını bir çok hastalıktan ayıran kısım da budur. Vücudumuzun normal çalışmasını engellemenin dışında bizi sosyal olarak da rahatsız edebilir. Sosyal yaşamımızı etkileyebilir. Bu yüzden diş problemleri ek bir önem arz etmektedir.

Nişantaşı Estetik Diş Tedavi Merkezi ağız ve diş sağlığına bağlı tüm hastalık ve rahatsızlıklarla uzman kadrosu ile birlikte ilgileniyor. Ağız ve çene cerrahisi, diş çekme, 20’lik diş çekimi, çürük diş çekimi, diş beyazlatma, diş temizleme, implant tedavisi, dişleri estetik olarak düzeltme ve buna bağlı diğer hizmetler. Ayrıca oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi lazerli diş tedavisi, implantoloji, dental radyoloji hizmetleri de merkezimizde bulunmaktadır.

  İlgi Alanları :  zirkonyum kaplama | implant tedavisi | diş beyazlatma | dolgu tedavisi | nişantaşı dişçi | diş beyazlatma | estetik gülüş |


Sponsor Reklamları
E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı