Lagash Çiğ Köfte

 Mehmet Akıncı 30 yıllık tecrübesine dayanarak Lagash ismiyle yepyeni bir çiğ köfte www.lagash.com.tr markası oluşturmuştur.
  Firma Adı :  Lagash Çiğ Köfte
  Sektör :  Gıda Sanayi
  Logo :  
Adres :  Kavacık Mah. Sezgin Sokak No:34
  Semt :  Kavacık
  İlçe :  Beykoz
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  02164253232
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.lagash.com.tr
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Mehmet Akıncı 30 yıllık tecrübesine dayanarak Lagash ismiyle yepyeni bir çiğ köfte www.lagash.com.tr markası oluşturmuştur. Böylece sektörün gelişmesine vesile olmuştur. Adıyamanlı Mehmet Usta'nın hikayesi 1994 yılında başlamıştır. Mehmet Akıncı çiğ köftede et yerine ceviz içi, badem içi ve fıstık gibi çeşitli ürünler kullanarak farklı bir sos icat eder. Böylece bugün hem sağlıklı hem de gıda yönetmeliklerine uygun etsiz çiğ köfte lezzetini ortaya çıkarır. İşte Lagash'ın lezzet sırrı buradan gelir. Çünkü, Lagash'ın kurucusu Mehmet Akıncı etsiz çiğ köftenin mucididir.
Çiğ köfte, sadece tadıyla bir lezzet şöleni değil, hazırlanışı ve sunuluşuyla da görsel bir şölendir.
Lagash, müşterilerine standartlara uygun etsiz çiğ köfte sunmaktadır. Yapmış olduğu birikimler sonucunda, kurmuş olduğu 5 yıldızlı üretim tesisleri ile Türkiye geneline çiğ köfte lezzetini sunmaktadır. Lagash temel standartlarında öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.
Türkiye’nin her yanında hızla büyüyen Lagash, kültürümüzün değişmez lezzeti olan çiğ köfteyi siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

  İlgi Alanları :  çiğ köfte | etsiz çiğ köfte | legash |


Sponsor ReklamlarıDolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı