Koşu Bandı Arıza Tamir

 1983 yılında kurulan firmamız Gelpa Gelişim A.Ş.; tüm bir kondisyon aletleri serisini yurt çapındaki seçkin bayileri ve zincir mağazalar vasıtası ile daha iyi bir yaşam için sunmaktadır.
  Firma Adı :  Koşu Bandı Arıza Tamir
  Sektör :  Spor Aletleri
  Logo :  
Adres :  Kemal Türkler Mah. Ömür Sok. No: 1
  Semt :  Sarıgazi
  İlçe :  Sancaktepe
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  0216 312 04 80
Faks :  
Web Sitesi :   http://kosubandiariza.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

"1983 yılında kurulan firmamız Gelpa Gelişim A.Ş.; tüm bir kondisyon aletleri serisini yurt çapındaki seçkin bayileri ve zincir mağazalar vasıtası ile daha iyi bir yaşam için sunmaktadır.
Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz “ACTIVA Fitness & Wellness” ürünleri arasında dilerseniz kalp kaslarınızı güçlendirebileceğiniz ve yağ yakma egzersizleri yapabileceğiniz; size güven, kullanım kolaylığı ve akıllı egzersiz programları sunan motorlu koşu bandı, dikey & yatay bisiklet ve eliptik gibi “cardio” ekipmanlar; dilerseniz vücudunuzun belli kaslarını çalıştırmaya veya aerobik egzersiz yapmaya yönelik kas geliştirme ve aksesuar ürünleri bulabilirsiniz.
Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, ister garanti kapsamında ister garanti kapsamı dışında olsun, ürünlerimize merkez servisimiz ve yurt genelindeki servis organizasyonumuzla ivedi satış sonrası hizmet sunmaktayız."

  İlgi Alanları :  Koşu Bandı Arıza Tamiri | Koşu Bandı Tamiri | Koşu Bandı Yedek Parça | Koşu Bandı Paleti | Koşu Bandı Yağı | Koşu Bandı Motoru |


Sponsor Reklamları
E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı