İnci Taş Madencilik

 Andezit taşı üretimi ve satışında yılların tecrübe birikimi ile sizlere hizmet veriyoruz.
  Firma Adı :  İnci Taş Madencilik
  Sektör :  Taşlar
  Logo :  
Adres :  Yurtbeyi, yurtbeyi mahallesi taş fabrikaları mevkii 6.ada 7.parsel no: 7, 06830
  Semt :  Gölbaşı
  İlçe :  Gölbaşı
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  03124983080
Faks :  03124983032
Web Sitesi :   http://incitasmadencilik.com.tr
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Şirketimiz Andezit Taşının Anavatanı olarak bilinen Ankara – Gölbaşında 1996 yılında yönetim kurulu başkanımız Cuma KURT tarafında kurulmuştur.Sürekli ve dengeli büyüme gösteren İnci Taş Madencilik Andezit Taşı üretimi ve uygulanması konusunda lider konumdadır.
1996 yılından günümüze kadar kalite ve ”Müşteri memnuniyeti” ilke edinerek her biri referansımız olan yurtiçi ve yurtdışı bir çok büyük ve prestijli işlere imza atmıştır.
1970 li yıllarda ”taş işçiliğiyle” ile işin mutfağında başlayan çalışmalarımız 1996 yılında ilk fabrika binamızın kurulmasıyla günümüze kadar sürmüştür.
Fabrikamız dört mevsim modern teknolojik imkanları kullanarak ilk günkü heyecanla faaliyetlerini sürdürmektedir.Fabrikamız istenilen her dokuda,renkte,ebatta ve miktarda Andezit Taşını üretimini yapmaktadır.

  İlgi Alanları :   |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı