Gültekinler A.Ş. İstikbal Concept

 Malatya'nın en büyük İstikbal mobilya mağazası.
  Firma Adı :  Gültekinler A.Ş. İstikbal Concept
  Sektör :  Mağzacılık
  Logo :  
Adres :  Özsan Sanayi Karşısı, Dival Otel Yanı No:23
  Semt :  Yakınca
  İlçe :  Malatya merkez
  İl / Şehir :  Malatya
Telefon :  04223247979
Faks :  
Web Sitesi :   http://
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

1972 yılında faaliyete geçen Gültekinler A.Ş. olarak, 2000'li yıllarda açmış olduğumuz İstikbal mağamızdan edinmiş olduğumuz ticari tecrübemizi 2019 yılında, 2. şubemiz olan Gültekinler İstikbal Concept Malatya mağazamızı açarak bütünleştirdik. Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri memnuniyeti ve isteklerinin karşılanmasında, ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli ve güvenilir olmasını ilke edinen İstikbal ile ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı aynı çatı altında bulunduran Gültekinler İstikbal Concept mağazamız (Özsan Sanayi Karşısı, Dival Otel Yanı No:23 Malatya) adresinde hizmet vermektedir..

  İlgi Alanları :  mobilya | malatya | istikbal |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı