Garage Matbaası

 Garage Matbaası ajans kökenli 3 girişimci tarafından 2016 yılında kuruldu. Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üç büyük şehirde irtibat ofisleri ve satış temsilcileri ile Türkiye'nin tamamına hizmet suna
  Firma Adı :  Garage Matbaası
  Sektör :  Matbaa
  Logo :  
Adres :  Kuleli Sokak 79/10 GOP/Ankara
  Semt :  GOP
  İlçe :  Çankaya
  İl / Şehir :  Ankara
Telefon :  03124460830
Faks :  03124460829
Web Sitesi :   http://www.garagematbaasi.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Garage Matbaası ajans kökenli 3 girişimci tarafından 2016 yılında kuruldu. Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üç büyük şehirde irtibat ofisleri ve satış temsilcileri ile Türkiye'nin tamamına hizmet sunabilmektedir. Kuruluş temelinde müşterilerine yenilikçi bir matbaa deneyimi yaşatmak, benzersiz özellikte baskılar yapmak, standartların dışında işler sunmaktır.Çok iş yapmak yerine az ve özel iş yapmak temel prensibimizdir. Gelişmiş makine parkuru ve teknolojiye ayak uyduran altyapımız ile diğer matbaalardan farklılaşmamızı sağlamıştır. Her işimizi titizlikle analiz eder gerek baskı öncesi gerek baskı sonrası prosesleri kalite standartlarımıza uygun bir biçimde gerçekleştiririz.
Tamamı üniversite mezunu tasarım ekibimizle grafik tasarım sunmanın yanında tüm baskı işlerinize fikirlerimizi katarız. Baskı sektöründe eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla Katalog Baskı, Faaliyet Raporu, Broşür, Zarf, Dergi vb tüm işlerde kusursuz baskılar yaparız.
Sürdürülebilir bir büyüme bizim için olmazsa olmazımızdır. Bunun için çok düşünür, ince eleyip sık dokuruz. Hedefimiz hızlı bir büyüme değil, sürüdürülebilir bir büyümedir.

  İlgi Alanları :  matbaa | ankara matbaa | istanbul matbaa |


Sponsor Reklamları

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı