Esstanbul Güzellik Merkezi

 2007 yılında Dr. Osman Şenel tarafından kurulmuş olan Esstanbul Güzellik Merkezi, sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda hizmet sunabilmek amaçlı toplam 250 m2 lik kullanım alanı ve son teknolo
  Firma Adı :  Esstanbul Güzellik Merkezi
  Sektör :  Kilo Kontrol
  Logo :  
Adres :  Bağdat Cad. Mine Apt. No: 450 / 1-2 Kadıköy / İstanbul
  Semt :  Suadiye
  İlçe :  Kadıköy
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  2164640001
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.esstanbul.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

2007 yılında Dr. Osman Şenel tarafından kurulmuş olan Esstanbul Güzellik Merkezi, sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda hizmet sunabilmek amaçlı toplam 250 m2 lik kullanım alanı ve son teknoloji güzellik ve zayıflama ekipmanları ile donatılmıştır.

Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu güzellik merkezimde, koşulsuz müşteri memnuniyeti sunma amaçlı konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir.

Günümüz koşullarında her gün yenilenen teknolojinin birebir takipçisi olan merkezimiz de FDA ( Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ) onayı almış teknolojik sağlık, zayıflama ve güzellik ekipmanları kullanmaktadır.

Esstanbul güzellik merkezinde tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı müşterinin gereksinim analiz yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.

Vizyon ve misyon çerçevesinde, ana ilkemiz olan bizim emeğimiz, sizin mutluluğunuz ve ortak başarımızdır sözünü ‘’ Güzellik Herkesin Hakkıdır ‘’ sloganı ile taçlandıran esstanbul güzellik merkezi, yıllardır bize duyulan güven ve yaklaşımlara layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

ÇALIŞAN EKİBİMİZ
Pervin Bulgak ( Sağlık ve İdari Birim Halkla İlişkiler Yöneticisi )

ESTETİSYENLERİMİZ
Derya Bilgiç
Hülya Gökçe
Derya Hayır
Ayşe Baş

SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET DANIŞMANIMIZ
Yeşim Temel Özcan

  İlgi Alanları :  güzellik merkezi | bölgesel zayıflama | bölgesel incelme | hydrafacial | yüz gençleştirme | kilo verme | zayıflama | selülit tedavisi |


Sponsor Reklamları

E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı