CNC SERVİS YEDEK PARÇA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 Otomasyon, cnc teknik servis, kurulum , eğitim, bakım, revizyon ve danışmanlık hizmetleri.
  Firma Adı :  CNC SERVİS YEDEK PARÇA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
  Sektör :  CNC
  Logo :  
Adres :  Yukarı Dudullu Mh. Alınteri Sk. Ekin San. Sit. B2 Blok No: 27/54 Ümraniye - İstanbul
  Semt :  Dudullu
  İlçe :  Ümraniye
  İl / Şehir :  İstanbul
Telefon :  02163874903
Faks :  
Web Sitesi :   http://www.ofscnc.com
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Firmamız 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. OTOMASYON, CNC TEKNİK SERVİS, KURULUM, EĞİTİM, BAKIM, REVİZYON ve DANIŞMANLIK hizmetleriyle birlikte YEDEK PARÇA SATIŞ hizmetini de vermekteyiz. Kuruluşumuzun üzerinden kısa süre geçmesine rağmen teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek, “BİLİNÇLİ SEÇİM, ETKİN SERVİS” ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümlerle bilgi yönetimi konusunda müşterilerimizin vazgeçilmez hizmet sağlayıcısı olmayı başarmıştır.

Teknik servisimiz, bilgi ve tecrübeleriyle kendisini kanıtlamış kadrosuyla sadece makinelerinizin kurulumu ve işletmeye alınması aşamasında değil, makinelerinizin kullanım safhasında da yanınızdadır. Teknik servisimiz müşterilerimizle ilişkilerimizin sürekli olmasını ve devam eden işlerimizin en ince detayına kadar takip edilmesine olanak sağlayarak firmamızı sektöründe farklı bir konuma getirmektedir.

  İlgi Alanları :  cnc servis | cnc teknik servis | cnc revizyon | cnc bakım | cnc makina kurulum | cnc servis istanbul |


Sponsor ReklamlarıDolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı