Cengiz Optik

 Kuruluş yılımız olan 1993 yılından bugüne kadar, İzmirde 25 yıllık tecrübe ile sektördeki yerimizi ve başarımızı ileriye taşımak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Sağlık ve moda sektörünün aynı çatı a
  Firma Adı :  Cengiz Optik
  Sektör :  Optik
  Logo :  
Adres :  Eğitim Mahallesi Ata Caddesi No:25
  Semt :  balçova
  İlçe :  Balçova
  İl / Şehir :  İzmir
Telefon :  0232 259 66 68
Faks :  
Web Sitesi :   http://
 

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

 

Kuruluş yılımız olan 1993 yılından bugüne kadar, İzmirde 25 yıllık tecrübe ile sektördeki yerimizi ve başarımızı ileriye taşımak adına var gücümüzle çalışıyoruz.
Sağlık ve moda sektörünün aynı çatı altında buluştuğu Gözlük kategorisinde yılların verdiği deneyim ile yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile İzmirde kalıcı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Cengiz Optik olarak hedefimiz, gelecek nesillere uzanan bu uzun süreçte müşterilerimize sağlık konusunda kaliteli hizmet sunmaya devam etmektir.

Ürün yelpazemizde yer alan Optik Gözlük, Güneş Gözlüğü, Çerçeve, Cam, Lens ve Lens Solüsyonlarında geniş ürün seçeneğimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duyuyoruz.

  İlgi Alanları :   |
Önemli Hatırlatma: Lütfen buradaki üye firmalardan ürün, hizmet vs satın almadan önce firma güvenirliklerini araştırınız. Hiçbir firma ile sözleşme olmadan çalışmayınız, parasını almadan ürün göndermeyiniz, kimseye elden sözleşmesiz iş karşılığı para vermeyiniz. Firmanın geçmişini ve referanslarını inceleyiniz.


Sponsor ReklamlarıDolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı