Uruguay Haritası, Uruguay Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Uruguay Nerede

Dünya Haritası  » Uruguay Haritası

Uruguay Hangi Kıtadadır? Uruguay Hangi Kıtada Yer Alır

Uruguay ülkesi Güney Amerika kıtasında bulunur. Uruguay, toplam yüzölçümü 176,220 km2 olan, başkenti Montevideo şehri olan bir ülkedir. Uruguay haritasını inceleyerek Uruguay dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Uruguay Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Uruguay Bayrağı Resmi

Uruguay Ülke Haritası

 Uruguay Haritası
Yol Haritası Uydu Haritası Topografik Harita
Uydu görünümleri için Uydu Haritası Göster veya Karma Harita Göster, Sokak Haritası görünümü için Yol Sokak Haritası Göster alanına tıklayınız.


Uruguay Haritası

Şu an "Uruguay Haritası" sayfasındasınız. Uruguay haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Uruguay Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Uruguay haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Uruguay Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Uruguay Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Uruguay Şehirleri

Uruguay Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2018, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı